Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos Paslaptys » 2024 » Kovo » 28

Senovės civilizacijų paslaptys ir mįslės: kas sugriovė senovės civilizacijas?

Senovės civilizacijų paslaptys ir mįslės: kas sugriovė senovės civiliz

Žmonijos istorija skaičiuoja tūkstančius metų, tačiau daugybė paslapčių ir mįslių lieka neišspręstos. Pasak visuotinai priimtos nuomonės, žmonija savo kelionę pradėjo kaip primityvi būtybė, palaipsniui evoliucionavo ir tapo vis protingesnė ir pajėgesnė.

Tačiau nauji mokslininkų įrodymai leidžia manyti, kad galbūt tolimoje praeityje žmonija turėjo labai pažangų mokslą ir technologiją, pranokstančią mūsų supratimą senovėje.

Pasakojimai apie nuskendusį Atlantidos žemyną, aprašytą Platono dialoge, yra vienas aiškiausių įrodymų, kad praeityje galėjo egzistuoti labai pažengusios civilizacijos. Ignacas Lojola Donelis (Ignatius Loyola Donnelly) surinko informaciją apie senovės Atlantidą, o 1929 m. atrastame 1513 m. Piri Reiso žemėlapyje stebėtinai tiksliai pavaizduoti Antarktidos ir Pietų Amerikos krantai.

Archeologas Bredas Steigeris pristatė "nepaaiškinamų artefaktų" sąvoką, kurie buvo rasti žemuose geologiniuose sluoksniuose ir prieštarauja įprastam požiūriui į žmonijos praeitį. Šie artefaktai rodo, kad senovėje galėjo egzistuoti labai pažengusios civilizacijos.

Yra du pagrindiniai senovės civilizacijų žūties scenarijai: arba jos pačios sunyko dėl savo išsivystymo, arba tapo gamtos kataklizmų aukomis. Antrojo varianto įrodymai yra įtikinamesni, nors esama ir senovės karų požymių.

Gandai, kad senovės civilizacijas galėjo sunaikinti atominis sprogimas, mokslininkų tarpe vertinami prieštaringai. Kasinėjant Eufrato slėnyje atidengtas išlydyto žalio stiklo sluoksnis, kuris gali rodyti galimą branduolinio ginklo naudojimą senovėje.

Fosilijoms datuoti naudojamos anglies analizės ne visada yra tikslios dėl sudėtingo radioaktyviosios anglies skilimo. Dėl to kyla klausimų dėl žemės sluoksnių ir fosilijų amžiaus nustatymo tikslumo.

Senovės civilizacijų paslaptys ir mįslės ir toliau traukia mokslininkų ir tyrėjų dėmesį. Galbūt atsakymai į šiuos klausimus padės mums geriau suprasti mūsų praeitį ir ateitį.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.07.2019 laikas 19:36 Receptai – Patiekalai Lašiša su špinatų ir pomidorų padažu
Gaminame namuose. Lašiša su špinatų ir pomidorų padažu. Šiek tiek pakepinus dedame nuplautus špinatų lapus ir kepiname dar kelias minutes vis pamaišant. Pilame grietinėlę, beriame Parmezano sūrį, išmaišome, sudedame į keptuvę laši...

Skaityti daugiau

05.07.2019 laikas 19:24 Receptai – Patiekalai Saldžios duonos riekelės su cukrumi ir cinamonu
Gaminame. Saldžios duonos riekelės su cukrumi ir cinamonu. Iškeptas riekeles dedame į lėkštę. Jas galima patiekti su šviežiomis uogomis, bananais, arba apšlakstytas medumi ar tirpintu šokoladu. Labai paprasta ir skanu!...

Skaityti daugiau

31.01.2018 laikas 18:46 Receptai – Patiekalai Vitaminų kaukė iš varškės
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Varškė, Citrinų sultys, Apelsino skiltelė

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
14.05.2024 laikas 10:00 Daugiau nei 1600 metų senumo paslaptinga geležies kolona glumino mokslininkus: atsirado versija
Ši paslaptinga geležies kolona Indijoje buvo veikiama gamtos stichijų daugiau nei 1 600 metų. Tad kodėl ji niekada nerūdijo? Ar gali geležinė konstrukcija stovėti 1 600 metų ir nerūdyti, nors buvo veikiama gamtos stichijų?...

Skaityti daugiau

14.05.2024 laikas 09:40 Atrasta įkaitusi planeta, karštesnė už daugelį žvaigždžių
Kalifornijos Riversaido universiteto astrofizikas Stephenas Kane'as (Stephen Kane) ir jo komanda, naudodami TESS erdvėlaivio duomenis, atrado uolėtą planetą, kuri tiesiog švyti išlydyta lava.

Skaityti daugiau

14.05.2024 laikas 09:25 Atrastas Aleksandro Didžiojo vonios kambarys
Archeologai, atlikdami tyrimus Egėjo rūmuose šiaurės Graikijoje, aptiko Aleksandro Didžiojo vonios kambarį. Žinoma, kad garsusis karvedys šiuose rūmuose praleido vaikystę.

Skaityti daugiau