Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2024 » Kovo » 20

Daktaro Raifo aparatas

Daktaro Raifo aparatas

Kaip ir apie beveik visus nepriklausomus "neteisingų" oficialaus mokslo požiūriu prietaisų kūrėjus, apie Rojalio Reimondo Raifo darbus yra labai mažai patikimai patikrintos informacijos. Pabandykime pasvarstyti - kas toks buvo Raifas ir ką jis išrado.

Tikrai žinoma, kad 1920 metais Rojalis Raifas pradėjo eksperimentus su virusais ir bakterijomis, naudodamas elektroninius dažnius. Prieš tai mikrobai buvo nematomi, tačiau, naudodamasis savo paties sukurtais galingais mikroskopais, jis galėjo juos pamatyti. 

Daktaro Raifo aparatas

Iki 1933 metų jis sukūrė vadinamąjį universalųjį mikroskopą. Šis mikroskopas buvo nepaprastai galingas ir sudėtingas - jį sudarė 6000 dalių. Daktaras Raifas teigė, kad jo mikroskopas gali padidinti objektą iki 60000 kartų.

Daktaro Raifo aparatas

Tačiau būtent Raifo teorija, kad vėžį sukelia virusas arba mikroorganizmas, kurį jis pavadino ypač nepatiko JAV gydytojų asociacijai.

Naudodamasis tiesioginiu stebėjimu mikroskopu, jis ne kartą išskyrė šį virusą iš vėžio apimtų mėginių.

Daktaro Raifo aparatas

XX amžiaus 4-ame dešimtmetyje Reimondas Raifas sukūrė aparatą, pavadintą Raifo dažnių generatoriumi. Raifo aparatas pagrįstas Alberto Abramso principais. Abramsas manė, kad kiekviena liga turi savo elektromagnetinį dažnį. Jis iškėlė hipotezę, kad gydytojai galėtų sunaikinti sergančias ar vėžines ląsteles siųsdami elektros impulsą, kuris atitiktų unikalų ląstelės elektromagnetinį dažnį. Ši teorija kartais vadinama radionika. 

1934 metais buvo atliktas eksperimentas, kuris parodė („gal būt“ - visa informacija yra laikraščių pranešimai, bet ar jais galima tikėti? ), kad Raifo aparatas išgydė vėžį. Pietų Kalifornijos universitete buvo įsteigtas Specialus medicinos tyrimų komitetas. Komitetą sudarė gydytojai ir patologai. Pranešama, kad iš Pasadenos apygardos ligoninės į daktaro Raifo laboratoriją buvo atgabenti šešiolika vėžiu sergančių pacientų, kurie buvo atsidūrę ties mirties slenksčiu, ir jie buvo gydomi Raifo dažnių generatoriumi. Po devyniasdešimties dienų pacientai buvo ištirti ir paskelbta, kad keturiolika iš jų pasveiko. Du kiti liko laboratorijoje. Jų gydymas buvo sustiprintas. Po keturių savaičių šie du pacientai taip pat buvo paskelbti pasveikusiais.

Daktaro Raifo aparatas

Beveik visus duomenis apie vėžio gydymą Raifo aparatu praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje diskreditavo nepriklausomi mokslininkai. Tačiau tuo pat metu, 1953 metais, specialus JAV Senato tyrimas padarė išvadą, kad Fišbeinas ir AMA susitarė su Maisto ir vaistų kontrolės administracija, siekdami nuslėpti alternatyvius vėžio gydymo būdus, kurie prieštaravo AMA nuomonei, kad „radžio, rentgeno spindulių terapija ir chirurgija yra vieninteliai pripažinti vėžio gydymo būdai“. 

Nekrologe laikraštyje „The Daily Californian“ rašoma, kad išradėjas mirė sulaukęs 83 metų. Jame rašoma, kad jis mirė neturėdamas pinigų ir nusiminęs dėl to, kad jo prietaisai nesulaukė mokslinio pripažinimo.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.06.2019 laikas 07:20 Receptai – Patiekalai Lietinių blynų receptas

Gaminame. Lietiniai blynai Prieš gaminant lietinius blynus, kiaušinius ir pieną išimame iš šaldytuvo ir palaikome kambario temperatūroje, kad atšiltų.

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 12:52 Receptai – Patiekalai Skanių varškės spurgų receptas
Gaminame. Varškės spurgos Į dubenį dedame varškę, pertriname šakute, mušame kiaušinius, beriame druską, cukrų, vanilinį cukrų. Sodą nugesiname šlakeliu acto ir taip pat pilame į dubenį. Visus ingredientus gerai išmaišome, dalimis ...

Skaityti daugiau

18.09.2018 laikas 07:49 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo hemorojaus
Hemorojus liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo hemorojaus, hemorojus, hemorojo gydymas, hemorojo receptai, hemorojaus vaistažolės, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažo...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
14.05.2024 laikas 10:00 Daugiau nei 1600 metų senumo paslaptinga geležies kolona glumino mokslininkus: atsirado versija
Ši paslaptinga geležies kolona Indijoje buvo veikiama gamtos stichijų daugiau nei 1 600 metų. Tad kodėl ji niekada nerūdijo? Ar gali geležinė konstrukcija stovėti 1 600 metų ir nerūdyti, nors buvo veikiama gamtos stichijų?...

Skaityti daugiau

14.05.2024 laikas 09:40 Atrasta įkaitusi planeta, karštesnė už daugelį žvaigždžių
Kalifornijos Riversaido universiteto astrofizikas Stephenas Kane'as (Stephen Kane) ir jo komanda, naudodami TESS erdvėlaivio duomenis, atrado uolėtą planetą, kuri tiesiog švyti išlydyta lava.

Skaityti daugiau

14.05.2024 laikas 09:25 Atrastas Aleksandro Didžiojo vonios kambarys
Archeologai, atlikdami tyrimus Egėjo rūmuose šiaurės Graikijoje, aptiko Aleksandro Didžiojo vonios kambarį. Žinoma, kad garsusis karvedys šiuose rūmuose praleido vaikystę.

Skaityti daugiau